Open Finance

Open Finance

Open Finance

Pomnażanie oraz budowanie własnego zasobu pieniężnego zawsze powinno opierać się na zdrowym rozsądku i umiejętności mądrego podejmowania decyzji.

Jeżeli masz wątpliwości albo stawiasz pierwsze kroki w tej materii — wzięcie kredytu?

Pamiętaj zawsze możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów z Open Finance.

OPEN FINANCE DIRECT – JEDNA USŁUGA A MULTUM MOŻLIWOŚCI ROZWIĄZANIA PROBLEMU POZYSKIWANIA FUNDUSZY NA WYBRANY CEL

Zastanawiasz się nad inwestycją w nowe lokum lub w giełdę albo masz kredyty do spłacenia. A jednocześnie nie wiesz skąd wziąć na to kolejne środki?

Kiedy tak patrzysz na zapisy umowne kredytów, widzisz pełno odnośników, tekstów pisanych małym drukiem, itd. Jak się w tym wszystkim odnaleźć?

Od takiej żmudnej roboty masz przecież nas, przyjdź do nas po właściwą i fachową pomoc w ramach Open Finance Direct.

Dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w pozyskiwaniu skutecznego źródła finansową albo mających masę wątpliwości. Specjalnie dla Twoich potrzeb stworzyliśmy taką usługę

CO ROBIMY W RAMACH PORADNICTWA FINANSOWEGO?

KREDYTY:

Pomożemy Ci wybrać kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, które oferują najbardziej preferencyjne warunki kredytowania.

W ramach pomocy doradczej Open Finance Direct, razem z naszym doradcą będziesz mógł określić walutę, jej oprocentowanie, a także okres spłaty zadłużenia zaciągniętego na siebie zobowiązania finansowego.

Pomożemy Ci zrozumieć różnice występujące w poszczególnych ofertach kredytowych lub pożyczkowych.

Razem z nami szybciej i właściwie sporządzisz — wypełnisz wymagane dokumenty.

Dzięki nam szybciej możesz sfinalizować podpisanie umowy z Twoim bankiem oraz zyskasz możliwość zamiany dotychczasowego kredytu na nowy (znacznie tańszy, jednak już w innym banku).

Nasz doradca dzięki własnemu doświadczeniu pomoże Ci skuteczne i szybko połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy (np. kredyt konsolidacyjny).

INWESTYCJE:

Nasz pracownik w ramach porady Open Finance Direct poprowadzi Cię po ścieżce (krok po kroku) określania obecnych oraz przyszłych Twoich potrzeb finansowych.

Dodatkowo, pomożemy Ci wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy w różne ogólnodostępne instrumenty finansowe na rynku finansowym.

Pamiętaj, że zdobyta wiedza pomoże przygotować się Tobie do objęcia i doboru odpowiedniej — skutecznej strategii inwestowania własnych aktywów pieniężnych na długie lata.

Podejmij stosowną decyzję już dziś i umów się z nami na spotkanie.

Dzięki kilku chwilom poświęconym na spotkanie i zdobycie wiedzy, w przyszłości zmniejszysz ryzyko straty swoich środków finansowych.

Open Finance z łatwością tłumaczymy i wyjaśniamy finansowy skomplikowany żargon dokumentacji bankowej oraz pomagamy zdobyć lepiej preferowane warunki wsparcia finansowego.

Z nami osiągniecie każdego celu okupionego sporym wysiłkiem oraz ogromnym strumieniem pieniężnym, jest realniejsze do wcielenia go w życie.

Wystarczy, że wykonasz pierwszy krok, jakim jest zaufanie, a resztę zostaw już nam.